نظافت راه پله
ّ
پذیرایی از مجالس
نظافت محل کار
نظافت ساختمان
دیوار شویی ساختمان
نظافت ساختمان
نظافت راهپله , نظافت پارکینگ , نظافت لابی
نظافت لابی
نظافت لابی

معمولا مجتمع ها و ساختمان های بزرگ دارای لابی میباشند نظافت لابی یکی از مهمترین کارهای نظافت ساختمان میباشد به دلیل ورودی ساختمان و نشان دادن جلوه زیبا ساختمان لابی معمولا هر هفته یا نهایتا دو هفته یکبار نیازمند نظافت میباشد.

تعرفه نظافت ساختمان
نظافت راهپله
نظافت راه پله

نظافت راهپله ساختمان های دارای آسانسور معمولا به دلیل عدم استفاده زیاد هر دو هفته یکبار یا نهایتا هر ماه یکبار انجام میشود. نیروی نظافتی مکلف به تمیز کردن درب ورودی هر واحد و شستشوی پا دری هر واحد میباشد.

تعرفه نظافت ساختمان
نظافت پارکینگ
نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ نیز جزو وظایف نیروی نظافتی که برای نظافت ساختمان اعزام شده میباشد. برای نظافت بهتر پارکینگ از مشتریان عزیز خواهشمند است تمامی وسایل نقلیه خود را بیرون گذاشته و چنانچه کف پارکینگ روغن ماشین ریخته شده است پیشنهاد ما استفاده از مقداری نمک به همراه ماده ضد عفونی کننده میباشد.

تعرفه نظافت ساختمان
نظافت آسانسور
نظافت آسانسور

نظافت آسانسور بیرون و داخل کابین جزو وظایف نیروی نظافتی میباشد. برای نظافت داخل کابین آسانسور پیشنهاد ما استفاده از دستمال میکرو و چند منظوره برای براق کردن شیشه و کلید کابین آسانسور میباشد.

نظافت حیاط
نظافت حیاط

نظافت حیاط مخصوصا در فصل پاییز دارای اهمیت فراوان میباشد.برای هرس کردن درختان یا سم پاشی درختان شرکت نیروهای متخصص را دارا میباشد. چنانچه شما خواستار نیروی متخصص برای هرس کردن درختان هستین لطفا به شرکت اطلاع دهید.

برف روبی
برف روبی پشت بام

یکی از خدمات شرکت خدماتی نظافتی پاک اندیشان برف روبی پشت بام در فصل زمستان میباشد.

تعرفه نظافت ساختمان
چند نکته برای نظافت ساختمان , راهپله و مشاعات
جارو
وسایل مورد نیاز

بهتر است قبل از رسیدن کارگر برای نظافت ساختمان وسایل مورد نیاز مانند : تی , جارو , روزنامه باطله , شیشه شور , دستمال چند منظوره و مواد شوینده را آماده کنید تا به محض ورود کارگر نظافتی مشغول به کار شود.

زمان نظافت راهپله
زمان بندی به صورت مرتب

برای داشتن یک ساختمان تمیز و با توجه به رفت و امد کودکان و بهداشت محیط بهتر است با توجه به اندازه ساختمان و تعداد خانوار ساکن در آن یک برنامه مرتب و به صورت روتین برای نظافت مشاعات داشته باشیم. این امر باعث میشود کارگر نظافتی سر وقت و به صورت اتوماتیک خدمت شما برسد و ساختمان شما همیشه از بهداشت مناسب برخوردار باشد. معمولا هر دو هفته یکبار زمان مناسبی برای نظافت ساختمان میباشد.

نظافت ساختمان سر وقت
زمان مناسب برای نظافت مشاعات

بیشتر مشتریان ما معمولا روزهای تعطیل را برای نظافت ساختمان در نظر میگیرند که این امر تا حدی اشتباه میباشد. معمولا زمان مناسب برای نظافت ساختمان روزی میباشد که در پارکینگ ساختمان ماشین کمتری وجود داشته باشد که این امر باعث میشود کارگر نظافتی به راحتی پارکینگ را نظافت میکند. پیشنهاد ما صبح اوایل هفته میباشد.

نظافت مشاعات
وجود درختان و شمشماد

امروزه برای داشتن انرژی خوب و هوای سالم محیط بیشتر ساختمان های که دارای حیاط میباشند از وجود درختان و شمشاد ها استفاده میکنند که این امر حس خوب و نوعی ارامش را به ساختمان میدهد اما باید دقت نمایید که درختان و باغچه ها را به موقع هرس کنید و در فصولی از سال سم پاشی شوند برای این کار از شرکت های خدماتی نظافتی میشود درخواست کارگر مورد نیاز را داشت .

کارگر نظافت ساختمان
اتمام کار کارگر نظافت ساختمان

با توجه به عمومی بودن راهپله و پارکینگ ما همیشه از مشتریان خود خواهشمندیم که در اتمام کار کارگر نظافت ساختمان را کاملا بررسی کنند و سپس در صورت رضایت کامل هزینه آنرا با کارگر حساب نمایند این مساله باعث رضایتمندی مشتریان و خوشنودی ما و همکاران ما میباشد.

تر و تمیز چطور کار می‌کند؟
چند کلیک تا نظافت منزل
۱
سفارش نیروی مورد نظر توسط شما
تعیین محل سکونت

شما با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود تماس گرفته و یا از طریق رزرو آنلاین , نیروی خدماتی مورد نظر خود را سفارش می دهید

۲
حضور به موقع نیروی متخصص
انتخاب نوع سرویس

نیروهای آموزش دیده و صد در صد قابل اعتماد ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر به انجام خدمات رسانی می باشند . ضمانت کیفیت کار , مسایل اخلاقی و امنیتی شما عزیزان برعهده ی ماست

۳
جلب رضایت شما , هدف اصلی ماست
تعیین تاریخ سرویس

پس از اتمام کار متخصص و جلب صد در صدی رضایت شما عزیزان , هزینه ی خدمات توسط شما پرداخت میشود

اپلیکیشن نظافت ساختمان
دانلود اپلیکیشن تر و تمیز

نسخه‌های اندروید و iOS

بزودی در
درباره شرکت خدماتی نظافتی پاک اندیشان

شركت خدماتی و نظافتی پاک اندیشان در تاريخ 1392/05/20 در اداره ثبت شركت هاي تهران جهت تأمين نيازهاي هموطنان براي نظافت منزل، راه پله ها، شركت ها و انجام امور خدماتي اداراتي، سرايداري، نگهباني و پرستاري به ثبت رسيد. مدير شركت از مديران موفق و پایبند به حقوق مشتری و داراي سوابق متعدد در اداره امور شركت هاي خدماتي، اقدام به تأسيس اين شركت نموده.