نظافت منزل

پاک اندیشان

( شماره ثبت : 439818 )

با 7 سال سابقه درخشان

ترفند های ناب خانه داری
چگونگی نظافت با بخار شویی
درخشندگی لوازم برقی
شستشوی لباس ها
لوازم چوبی براق
ترفند های ناب خانه داری
چگونه خانه ای ضدعفونی شده داشته باشیم؟ آلوده ترین قسمت های خانه را شناسایی کنیم؟ محیط چرب آشپزخانه را چگونه پاکیزه کنیم؟
چگونه خانه ای ضدعفونی شده داشته باشیم؟
چگونه خانه ای ضدعفونی شده داشته باشیم؟

* قیچی وچاقوهای اشپزخانه درون یک قابلمه بریزید .جوش شیرین ,سرکه کمی مایع ظرفشویی به ان اضافه کنید . یک ربع بجوشانید ازاین روش برای ضد عفونی کردن قاشق ها نیز میتوان استفاده کرد. شیرالات خانه ,دستگیره های درب مخصوصا دستشویی یکی از الوده ترین جاهای منزل است ، یک دستمال را اغشته به سرکه کنید و کمی جوش شیرین روی آن بریزید و دستمال را روی شیربگذارید.

آلوده ترین قسمت های خانه را شناسایی کنیم؟
آلوده ترین قسمت های خانه را شناسایی کنیم؟

کنترل های تلویزیون , تلفن , کلید و پریز های برق الوده ترین چیزهاست که هر لحظه با انها سرکارداریم محلول سرکه , مایع ظرفشویی و الکل برای ضد عفونی کردن بسیار مناسب است. جا کفشی نیز جای دیگر الودگی است کفش ها را خارج کنید وداخل آن را با الکل و پودرلباس شویی بکشید.

محیط چرب آشپزخانه را چگونه پاکیزه کنیم؟
محیط چرب آشپزخانه را چگونه پاکیزه کنیم؟

هود آشپزخانه به بخاطر مکش خیلی چرب و آلوده می باشد هرماه فیلترخارجی آن را بیرون آورید و با پودرماشین وآب داغ بشوید و سپس سرکه وجوش شیرین روی آن بریزید و بگذارید خشک شود و بدنه هود را با سرکه , جوش شیرین بکشید سپس خشک کنید.

چگونگی نظافت با بخار شویی
چربی زدایی بسیار قوی و کار امد با استفاده از بخار شوی ! ضد عفونی کردن محیط منزل حتی اسباب بازی های کودکان ! اتو کشی آسان با بخار شوی این وسیله کارامد
چربی زدایی بسیار قوی و کار امد با استفاده از بخار شوی !
چربی زدایی بسیار قوی و کار امد با استفاده از بخار شوی !

با کمک بخار شوی می توانی گاز، هود ، فر، دیوار های چرب ،زیر کابینت ها و روی کابینت ها را بخار بکشید وبا کمی مایع ظرفشویی بکشید .حالا مجدد از بخار شویی استفاده کنید وخشک کنید . با این کار انرژی کمتری صرف میکنید ، نتیجه خوبی میبینید. با کمک بخار شوی میتوانی لوستر اشپزخانه را از چربی بزداید.

ضد عفونی کردن محیط منزل حتی اسباب بازی های کودکان !
ضد عفونی کردن محیط منزل حتی اسباب بازی های کودکان !

برای ضد عفونی کردن شیشه شیر کودک , وسایل بازی که بچه در دهان میکند ، کلاسکه ، کریر وهر چیزی که مربوط به نوزاد ، اسباب بازی های که قابل شستشو نیستن میتوان از بخار شوی استفاده کنید. شما میتوانید با کمک بخار شوی موکت، فرش، تخت ،دیوار اتاق کوک را تمیز کنید به یاد داشته باشید حتما بعد از استفاده از بخار شویی محل را خشک کنید .

اتو کشی آسان با بخار شوی این وسیله کارامد
اتو کشی آسان با بخار شوی این وسیله کارامد

استفاده از بخار شوی برای ازبین بردن چروک و گرد وغبار پرده ها راه حل مناسبی می باشد . پرده ها، لباس های حریر را با کمک بخار شوی صاف کنید . به یاد داشته باشید حتما باید اویزان باشند تا بهتر و زود تر صاف شود. لباس نوزادان ، شال ، روسری را با بخار، بخار شوی صاف واتو کشی شده داشته باشید، لذت استفاده از بخار شویی را تجربه کنید.

نظافت منزل
روش آسان برای درخشندگی لوازم برقی
ماکروویو همیشه تمیز و خوشبو داشته باشیم ! جارو برقی پر قدرت و بدون گرد و غبار را تجربه کنیم. ! تمیز کردن لوازم برقی منزل آسان و بدون زحمت. !
ماکروویو همیشه تمیز و خوشبو داشته باشیم !
ماکروویو همیشه تمیز و خوشبو داشته باشیم !

یک ظرف مخصوص ماکرو را کمی اب بریزید یک برش لیموترش یا اب لیمو و یک قاشق جوش شیرین بریزید . بگذارید که چند دقیقه بچرخد ، سپس دستگاه را خاموش کنید با یک دستمال نمدار داخل دستگاه را کامل تمیز کنید . اگر خیلی چرب باشد به دستمال میتوان ازمحلولی که داخل ماکرو گذاشته بودید بزنید . مجدد تمیزکنید این کاررا چند بار تکرار کنید اخرسرهم کمی پنبه را به الکل اغشته کنید ، داخل ، بیرون ماکرو را تمیز کنید . با دستمال خیس ،خشک کامل پاک کنید این کارباعث میشود هم چربی ها از بین رود هم دستگاه ضدعفونی شود، هم ماکروویو شما خوش بو شود.

جارو برقی پر قدرت و بدون گرد و غبار را تجربه کنیم. !
جارو برقی پر قدرت و بدون گرد و غبار را تجربه کنیم. !

یک ماسک بزنید ، اول کیسه داخل جارو را خارج کنید .اگر یک بارمصرف نیست حتما آن را بشوید تا با چشم خود منبع خاک خانه را ببینید ، سپس فیلتر داخلی که پشت کیسه جاروبرقی است وفیلتر بیرون که روی بدنه میباشد را خارج کنید ، بشوید یا اگردرمنزل دارید تعویض کنید، حالا با یک دستمال نمدار تمام قسمت های فیلتر، جای کیسه راتمیزکنید زیرا حسابی خاک دارد. حالا شلنگ ، لوله فلزی ،سری جارو راهم بشوید. فراموش نکنید سیم ، چرخ های جاروبرقی را تمیز کنید. وقتی وسایل جاروبرقی خشک شد آن را سرجایش بگزدارید .حالا شما یک قهرمان تمیزی ، تمیز دارید.

تمیز کردن لوازم برقی منزل آسان و بدون زحمت. !
تمیز کردن لوازم برقی منزل آسان و بدون زحمت. !

برای تمیزکردن اسیاب برقی میتوان با یک پیمانه کوچک برنج خام آنرا تمیزکرد. برنج خام راداخل اسیاب برقی میریزیم و اسیاب میکنیم این کارباعث میشود همه چربی های ازاسیاب برقی پاک شود اگردستگاه شما خیلی چرب است این کاررا دو بارتکرارکنید. بدنه دستگاه را با یک پارچه نرم نمدار وکمی مایع ظرف شویی آن را تمیزکنید. تمام وسایل برقی اشپز خانه را به کمک جوش شیرین ،پودر ماشین را تمیز کنید به یاد داشته باشید بدنه لوازم تیره ای رنگ را با دستمال نمدار چند بار بکشید ،خشک کنید .

شرکت خدماتی نظافتی
شستشوی لباس ها
نکات کلیدی و ضروری در مورد شستشوی لباس ها. ! ملاف ها و رو تختی را چگونه بشوییم که تمیز و صاف باشد. ! لباس های مجلسی و حساس را در منزل به راحتی بشویم!
نکات کلیدی و ضروری در مورد شستشوی لباس ها. !
نکات کلیدی و ضروری در مورد شستشوی لباس ها. !

لباس های که لکه های قدیمی وخیلی کثیف دارد را داخل یک لنگ میریزیم کمی پودردستی به آن اضافه میکنیم کمی میشویم، وقتی لباس ها حسابی خیس شد به آن نوشابه گازدار بی رنگ می افزایم کمی باز میشویم تا به همه جای لباس نفوذ کند میگذاریم تقریبا پنج دقیقه بماند ، حالا انها رامیشویم و ابکشی میکنیم میبینید که اثری ازلکه ها دیگر نمی بینید. اگرمیخواهید لباس های کشی ، لباس های ریون ، تریکوی شما خراب و دفرمه نشود هرگز با آب داغ آنها را نشوید ، ازپودرهای قوی یا سفید کننده استفاده نکنید، آنها را برای خشک کردن اویزان نکنید انهارا درون سبد یا آبکشی قراردهید وجلوی افتاب یا درمحیط بازقراردهید کمی که نم داشت میتوان انها را اویزان کرد با این روش لباس های حساس وکشی شما بیشترعمرمیکند.

ملاف ها و رو تختی را چگونه بشوییم که تمیز و صاف باشد. !
ملاف ها و رو تختی را چگونه بشوییم که تمیز و صاف باشد. !

ملافه ها را داخل ماشین بریزید ، پودر صابون ،جوش شیرین استفاده کنید ، به مدت 20تا30 دقیقه برنامه شستشو را انتخاب کنید. دراخرین مرحله شستشو از نرم کننده استفاده کنید. بعد ازاتمام شستشوخواهید دید که ملافه ها و روتختی تمیز، خوش بو و بدون نیاز به اتو دارید.

لباس های مجلسی و حساس را در منزل به راحتی بشویم!
لباس های مجلسی و حساس را در منزل به راحتی بشویم!

کت و شلوارها را میتوان با زمان 30 تا35 دقیقه با پودرصابون کودکان ، جوش شیرین ، کمی سرکه ، نرم کننده بشوید ، بعد ازشستشو انها را روی یک چوب لباسی اویزان کنید و روی طناب بگذارید تا خشک شود با این کار لباس شما چروک نمیشود. لباس های که اپل دارد را میتوان اپل آن را سنجاقی کرد که درشستشو آسیب نبیند و خراب نشود، اگرنمیشود قبل ازشستشو میتوان اپل ها را داخل یک نایلون کرد آن را بسته و با خیال راحت داخل ماشین انداخت. لباس های شب که سنگ دوزی یا کار شده است را داخل یک کیسه نخی قرار داد و داخل لگن اب گرم ، پودرصابون مخصوص کودکان انداخت و با همان کیسه شستشو قراردهید .اگر پایین لباس بلنداست و کثیف آن قسمت را با پودرصابون ، جوش شیرین ونصف بطری نوشابه بی رنگ بریزید ، کمتراز پنج دقیقه بماند سپس آبکشی کنید با این کارکثیفی لباس کمتر یا ازبین میرود.

شرکت نظافتی
لوازم چوبی براق و زیبا داشته باشیم
مبلهای منبت کاری شده و تاج تخت های براق و جذاب داشته باشیم ! مجسمه های چوبی و هر آنچه وسیله چوبیست با هر موادی تمیز نکنیم. ! گرد لوازم چوبی را چگونه نابود کنیم!
مبلهای منبت کاری شده و تاج تخت های براق و جذاب داشته باشیم !
مبلهای منبت کاری شده و تاج تخت های براق و جذاب داشته باشیم !

دسته های مبل اگرکنده کاری ،منبت کاری ، تاج تخت را میتوان به این روش ساده تمیزکرد. با یک برس بسیار نرم مثل مسواک ،به روغن مخصوص چوب یا روغن پارافین آغشته کنید به ارامی تمام سطح را بکشید سپس با دستمال خشک همه جای آن را پاک کنید. تمیزکردن وسایل چوبی با روغن میتواند دردوام و زیبای وسایل چوبی نقش مهمی دارد.

مجسمه های چوبی و هر آنچه وسیله چوبیست با هر موادی تمیز نکنیم. !
مجسمه های چوبی و هر آنچه وسیله چوبیست با هر موادی تمیز نکنیم. !

مجسمه ها ،میزها، کنسول ها و دسته مبل ها بیشترین جای است که دست می خورد. پنبه را به روغن پارافین یا روغن گلیسیرن آغشته کنید و بدون فشار به آرامی روی وسایل چوبی بکشید سپس با پارچه نرم و خشک روی آن را بکشید. این کار باعث درخشندگی ودوام وسایل چوبی میشود .

گرد لوازم چوبی را چگونه نابود کنیم!
گرد لوازم چوبی را چگونه نابود کنیم!

بعد از تمیزکردن وسایل چوبی با روغن مخصوص یا روغن پارافین یا گلیسیرین تا دو روز آنها را گردگیری نکنید. شما وقتی وسایل چوبی را به خوبی با روغن تمیز کنید سپس با دستمال نرم سطح آن را خشک کنید باعث می شود غبار کمتر روی وسایل بنشیند. وسایلی که چوبی نیستن ام دی اف میباشند را نباید با روغن تمیزکرد زیرا لک وکثیفی آن را زیاد میکند.

شرکت خدماتی